Kurumsal

Kurumsal

Antik dönemde türlü mitolojik öykülere konu olmuş BOZDAĞ (Tmolos) kuzeyinde tarihte ilk paranın basıldığı Lidyalıların başkenti Sard'a güneyinde Aydınoğulları beyliğine başkentlik yapmış Birgi'ye tarih boyunca bereketli sularıyla hayat vermiş her iki medeniyetinde zenginlik ve yaşam kaynağı olmuştur.

Günümüzde İzmir ili Ödemiş ilçesi sınırlarında yer alan 2420 metre yüksekliğindeki zirvesi ile ege bölgesinin uludağı olarak bilinen BOZDAĞ Mayıs ayına kadar zirvesinden kalkmayan karlarıyla 1998 yılında BOZDAĞ Kayak Merkezinin faliyete geçmesiyle kış aylarında özellikle hafta sonları günlük 15.000'i bulan ziyaretçi sayısıyla bölgenin cazibe merkezi haline gelmiştir.

Tarih boyunca iki medeniyetin sağlık ve yaşam kaynağı olan BOZDAĞ'ın benzersiz lezzetteki suyu günümüzde Madran Su A.Ş'nin eliyle BOZDAĞ NİL MADRAN markasıyla, benzersiz yumuşak içimiyle siz değerli tüketicilerimizin beğenisine sunuyor.

BOZDAĞ'ın kış aylarında almış olduğu yoğun kar yağışıyla eriyen kar suları 5-6 asırlık kestane, çınar ağaçlarının ve nicelerinin köklerinden süzülüp jeolojik katmanlarda doğal minerallerle zenginleşerek BOZDAĞ'ın tüm tadlarını içine aldı ve benzersiz yumuşak BOZDAĞ NİL MADRAN'nın tadı oluştu.

EGESUDER
Adres: Karacaoğlan Mahallesi 6165 Sokak No:6/E Bornova/İZMİR Tel:(0232) 464 9955 Fax: (0232) 464 6355
info@madransu.com.tr